ZXMP10A17GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMP10A17GTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMP10A17GTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 1.7A SOT223
Ngā Rauemi: ZXMP10A17GTA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMP10A17GTA
Tau Wae ZXMP10A17GTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 1.7A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5520 pcs Pepa Raraunga ZXMP10A17GTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 1.4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Ētahi Ingoa ZXMP10A17GDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 424pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 10.7nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 1.7A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.7A (Ta)