ZR40402R25STZ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZR40402R25STZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZR40402R25STZ
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.5V SOT23
Ngā Rauemi: ZR40402R25STZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZR40402R25STZ
Tau Wae ZR40402R25STZ Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.5V SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5293 pcs Pepa Raraunga ZR40402R25STZ.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±2% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 45µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz - Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA SOT-23 I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 15mA I teie nei - Cathode 60µA
Tau Wae Tuakiri ZR404
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZR40402R41STOA
ZR40402R41STOA
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC VREF SHUNT 4.096V TO92-3
I roto i te taonga: 4170 pcs
Tikiake: ZR40402R41STOA.pdf
RFQ
ZR40402R25STOA
ZR40402R25STOA
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
I roto i te taonga: 4071 pcs
Tikiake: ZR40402R25STOA.pdf
RFQ
ZR40402R25
ZR40402R25