ZR40402R25
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZR40402R25
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Ngā Rauemi: ZR40402R25.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZR40402R25
Tau Wae ZR40402R25 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5127 pcs Pepa Raraunga ZR40402R25.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±2% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Bulk
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 45µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz - Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA TO-92-3 I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 15mA I teie nei - Cathode 60µA