ZR40402R25STOB
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZR40402R25STOB
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Ngā Rauemi: ZR40402R25STOB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZR40402R25STOB
Tau Wae ZR40402R25STOB Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4243 pcs Pepa Raraunga ZR40402R25STOB.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±2% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato E-Line (TO-92 compatible) Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case E-Line-3 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 45µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz - Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA E-Line (TO-92 compatible) I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 15mA I teie nei - Cathode 60µA