ZR40402R50
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZR40402R50
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 5V TO92-3
Ngā Rauemi: ZR40402R50.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZR40402R50
Tau Wae ZR40402R50 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 5V TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4793 pcs Pepa Raraunga ZR40402R50.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±2% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Bulk
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 105µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz - Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA TO-92-3 I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 15mA I teie nei - Cathode 60µA
Tau Wae Tuakiri ZR404
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZR40402R41STOB
ZR40402R41STOB
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC VREF SHUNT 4.096V TO92-3
I roto i te taonga: 4518 pcs
Tikiake: ZR40402R41STOB.pdf
RFQ
ZR40402R50STOB
ZR40402R50STOB
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC VREF SHUNT 5V TO92-3
I roto i te taonga: 4076 pcs
Tikiake: ZR40402R50STOB.pdf
RFQ
ZR431C
ZR431C
Whakaahuatanga: IC VREF SHUNT ADJ TO92-3
Tikiake: ZR431C.pdf
ZR40402R25STOB
ZR40402R25STOB
Whakaahuatanga: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Tikiake: ZR40402R25STOB.pdf
ZR40402R41STOA
ZR40402R41STOA
Tikiake: ZR40402R41STOA.pdf
ZR40402R50STZ
ZR40402R50STZ
Tikiake: ZR40402R50STZ.pdf
ZR40402R41
ZR40402R41
Tikiake: ZR40402R41.pdf
ZR40402R50STOA
ZR40402R50STOA