SDM2U20CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM2U20CSP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM2U20CSP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 20V 2A WLB1608
Ngā Rauemi: SDM2U20CSP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM2U20CSP-7
Tau Wae SDM2U20CSP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 20V 2A WLB1608 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 468865 pcs Pepa Raraunga SDM2U20CSP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 470mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato X3-WLB1608-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa SDM2U20CSP-7DICT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 20V 2A Surface Mount X3-WLB1608-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F 115pF @ 4V, 1MHz