SDM2U40CSP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM2U40CSP-7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM2U40CSP-7B
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 2A X3-WLB1608
Ngā Rauemi: SDM2U40CSP-7B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM2U40CSP-7B
Tau Wae SDM2U40CSP-7B Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 2A X3-WLB1608 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 554262 pcs Pepa Raraunga SDM2U40CSP-7B.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 530mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato X3-WLB1608-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa SDM2U40CSP-7BDIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 2A Surface Mount X3-WLB1608-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F 85pF @ 5V, 1MHz