SDM2U20SD3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM2U20SD3-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 20V 2A SOD323
Ngā Rauemi: SDM2U20SD3-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM2U20SD3-7
Tau Wae SDM2U20SD3-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 20V 2A SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1103728 pcs Pepa Raraunga SDM2U20SD3-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 525mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa SDM2U20SD3-7DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 20V 2A Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200µA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F 54pF @ 5V, 1MHz