SDM20U30LPQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM20U30LPQ-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DFN
Ngā Rauemi: SDM20U30LPQ-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM20U30LPQ-7
Tau Wae SDM20U30LPQ-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 706939 pcs Pepa Raraunga SDM20U30LPQ-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 575mV @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1006-2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 3ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-UFDFN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 200mA (DC) Surface Mount X1-DFN1006-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA (DC)
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 0V, 1MHz