SDM20U30-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM20U30-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM20U30-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Ngā Rauemi: SDM20U30-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM20U30-7
Tau Wae SDM20U30-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 539991 pcs Pepa Raraunga SDM20U30-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 500mV @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-523 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-79, SOD-523 Ētahi Ingoa SDM20U30DICT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount SOD-523
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 0V, 1MHz Tau Wae Tuakiri SDM20U30