SDM1A40CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM1A40CSP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM1A40CSP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 1A WLB1006
Ngā Rauemi: SDM1A40CSP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM1A40CSP-7
Tau Wae SDM1A40CSP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 1A WLB1006 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 655044 pcs Pepa Raraunga SDM1A40CSP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 560mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato X3-WLB1006-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1006 Metric) Ētahi Ingoa SDM1A40CSP-7-ND
SDM1A40CSP-7DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 1A Surface Mount X3-WLB1006-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 75µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 35pF @ 4V, 1MHz