SDM1L30CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM1L30CSP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM1L30CSP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 1A 2CSP
Ngā Rauemi: SDM1L30CSP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM1L30CSP-7
Tau Wae SDM1L30CSP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 1A 2CSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224177 pcs Pepa Raraunga SDM1L30CSP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 400mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato X2-WLB2010-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa SDM1L30CSP-7DIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 1A Surface Mount X2-WLB2010-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F 150pF @ 5V, 1MHz