SDM1M40LP8Q-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM1M40LP8Q-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 1A UDFN16082
Ngā Rauemi: SDM1M40LP8Q-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM1M40LP8Q-7
Tau Wae SDM1M40LP8Q-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 1A UDFN16082 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 770661 pcs Pepa Raraunga SDM1M40LP8Q-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 660mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN1608-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 8.4ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-UFDFN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 1A Surface Mount U-DFN1608-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 25pF @ 5V, 1MHz