SDM10U45-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM10U45-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM10U45-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 100MA SOD523
Ngā Rauemi: SDM10U45-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM10U45-7
Tau Wae SDM10U45-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 100MA SOD523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1333133 pcs Pepa Raraunga SDM10U45-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 800mV @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-523 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case SC-79, SOD-523 Ētahi Ingoa SDM10U45-FDIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 100mA Surface Mount SOD-523 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 25V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F 15pF @ 10V, 1MHz