SDM10M45SD-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM10M45SD-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM10M45SD-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V SOT26
Ngā Rauemi: SDM10M45SD-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM10M45SD-7
Tau Wae SDM10M45SD-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V SOT26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5807 pcs Pepa Raraunga SDM10M45SD-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 450mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-23-6 Ētahi Ingoa SDM10M45SD7
SDM10M45SDDICT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 2 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Pair Series Connection Schottky 45V 100mA (DC) Surface Mount SOT-23-6 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 10V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100mA (DC) Tau Wae Tuakiri SDM10M45SD