SDM03MT40-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM03MT40-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM03MT40-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT26
Ngā Rauemi: SDM03MT40-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM03MT40-7
Tau Wae SDM03MT40-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 242920 pcs Pepa Raraunga SDM03MT40-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 370mV @ 1mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Ētahi Ingoa SDM03MT40DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 3 Independent
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 3 Independent Schottky 40V 30mA (DC) Surface Mount SOT-23-6 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 10V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 30mA (DC) Tau Wae Tuakiri SDM03MT40