SDM02U30LP3-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM02U30LP3-7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM02U30LP3-7B
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2DFN
Ngā Rauemi: SDM02U30LP3-7B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM02U30LP3-7B
Tau Wae SDM02U30LP3-7B Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 895070 pcs Pepa Raraunga SDM02U30LP3-7B.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 370mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 2-X3-DFN0603 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa SDM02U30LP3-7BDITR
SDM02U30LP37B
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount 2-X3-DFN0603
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 4µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100mA