SDM02M30LP3-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM02M30LP3-7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM02M30LP3-7B
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2-XFDFN
Ngā Rauemi: SDM02M30LP3-7B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM02M30LP3-7B
Tau Wae SDM02M30LP3-7B Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2-XFDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 904125 pcs Pepa Raraunga SDM02M30LP3-7B.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 450mV @ 10mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 2-X3-DFN0603 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 1.6ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa SDM02M30LP3-7BDITR Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount 2-X3-DFN0603
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 400nA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 100mA
Capacitance @ Vr, F 2.7pF @ 5V, 1MHz