SDM02U30CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM02U30CSP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM02U30CSP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY X3-WLB0603-2
Ngā Rauemi: SDM02U30CSP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM02U30CSP-7
Tau Wae SDM02U30CSP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 1823245 pcs Pepa Raraunga SDM02U30CSP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 500mV @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato X3-WLB0603-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa SDM02U30CSP-7DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount X3-WLB0603-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA Capacitance @ Vr, F 9pF @ 0.5V, 1MHz