DFLT22A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT22A-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFLT22A-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 35.5V POWERDI 123
Ngā Rauemi: DFLT22A-7.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFLT22A-7
Tau Wae DFLT22A-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 35.5V POWERDI 123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 385942 pcs Pepa Raraunga DFLT22A-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 225W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case POWERDI®123 Ētahi Ingoa DFLT22A-7-ND
DFLT22A-7DITR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.34A Capacitance @ Frequency -