DFLT33A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT33A-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFLT33A-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V POWERDI 123
Ngā Rauemi: DFLT33A-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFLT33A-7
Tau Wae DFLT33A-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V POWERDI 123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 325061 pcs Pepa Raraunga DFLT33A-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 225W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case POWERDI®123 Ētahi Ingoa DFLT33A-7-ND
DFLT33A-7TR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.22A Capacitance @ Frequency -