DFLT28A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT28A-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFLT28A-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28V 45.4V POWERDI 123
Ngā Rauemi: DFLT28A-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFLT28A-7
Tau Wae DFLT28A-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 28V 45.4V POWERDI 123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 267727 pcs Pepa Raraunga DFLT28A-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 45.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 225W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case POWERDI®123 Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.96A