DFLT18A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT18A-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFLT18A-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18V 29.2V POWERDI 123
Ngā Rauemi: DFLT18A-7.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFLT18A-7
Tau Wae DFLT18A-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 18V 29.2V POWERDI 123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 302286 pcs Pepa Raraunga DFLT18A-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 18V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 29.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 20V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 225W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case POWERDI®123 Ētahi Ingoa DFLT18A7
DFLT18ADITR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.71A Capacitance @ Frequency -