DSML-1153-12E
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSML-1153-12E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSML-1153-12E
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua SOLENOID LATCH PULL INTER 12V
Ngā Rauemi: DSML-1153-12E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSML-1153-12E
Tau Wae DSML-1153-12E Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga SOLENOID LATCH PULL INTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5945 pcs Pepa Raraunga DSML-1153-12E.pdf
Taumaha - Putanga - Kua tohua 12VDC
Momo Open Frame Latching (Pull) Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110"/0.187"
Hangarau Electromechanical Te roa o te wero 0.750" (19.05mm)
Rahi / Rahi 2.010" L x 1.000" W x 1.220" H (51.05mm x 25.40mm x 30.99mm) Taapiri Tae Clevis
Raupapa DSML Mana (Watts) 20W
Ētahi Ingoa 1144-1411 Momo Tae Chassis Mount
Takahanga Taumahi Intermittent Taitapa - Tae 0.438" (11.13mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Intermittent Duty Solenoid Open Frame Latching (Pull) Type 0.750" (19.05mm) Stroke 12VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm