DSML-1153-18C
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSML-1153-18C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSML-1153-18C
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua SOLENOID LATCH PULL CONT 18V
Ngā Rauemi: DSML-1153-18C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSML-1153-18C
Tau Wae DSML-1153-18C Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga SOLENOID LATCH PULL CONT 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6971 pcs Pepa Raraunga DSML-1153-18C.pdf
Taumaha - Putanga - Kua tohua 18VDC
Momo Open Frame Latching (Pull) Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110"/0.187"
Hangarau Electromechanical Te roa o te wero 0.750" (19.05mm)
Rahi / Rahi 2.010" L x 1.000" W x 1.220" H (51.05mm x 25.40mm x 30.99mm) Taapiri Tae Clevis
Raupapa DSML Mana (Watts) 7W
Ētahi Ingoa 1144-1413 Momo Tae Chassis Mount
Takahanga Taumahi Continuous Taitapa - Tae 0.438" (11.13mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Continuous Duty Solenoid Open Frame Latching (Pull) Type 0.750" (19.05mm) Stroke 18VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 45.8 Ohm