DSML-0630-24P
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSML-0630-24P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSML-0630-24P
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua SOLENOID LATCH PULL PULSE 24V
Ngā Rauemi: DSML-0630-24P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSML-0630-24P
Tau Wae DSML-0630-24P Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga SOLENOID LATCH PULL PULSE 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6870 pcs Pepa Raraunga DSML-0630-24P.pdf
Putanga - Kua tohua 24VDC Momo Open Frame Latching (Pull)
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Hangarau Electromechanical
Te roa o te wero 0.500" (12.70mm) Rahi / Rahi 1.200" L x 0.750" W x 0.750" H (29.46mm x 19.05mm x 19.05mm)
Taapiri Tae Clevis Raupapa DSML
Mana (Watts) 40W Ētahi Ingoa 1144-1427
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Takahanga Taumahi Pulse Taitapa - Tae 0.250" (6.35mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Pulse Duty Solenoid Open Frame Latching (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 24VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 14 Ohm