DSML-0630-18E
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSML-0630-18E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSML-0630-18E
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua SOLENOID LATCH PULL INTER 18V
Ngā Rauemi: DSML-0630-18E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSML-0630-18E
Tau Wae DSML-0630-18E Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga SOLENOID LATCH PULL INTER 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8743 pcs Pepa Raraunga DSML-0630-18E.pdf
Putanga - Kua tohua 18VDC Momo Open Frame Latching (Pull)
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Hangarau Electromechanical
Te roa o te wero 0.500" (12.70mm) Rahi / Rahi 1.200" L x 0.750" W x 0.750" H (29.46mm x 19.05mm x 19.05mm)
Taapiri Tae Clevis Raupapa DSML
Mana (Watts) 9W Ētahi Ingoa 1144-1423
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Takahanga Taumahi Intermittent Taitapa - Tae 0.250" (6.35mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Intermittent Duty Solenoid Open Frame Latching (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 18VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 38 Ohm