DPS-180AB-21 D
Delta ElectronicsDelta Electronics
DPS-180AB-21 D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS-180AB-21 D
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 180W
Ngā Rauemi: DPS-180AB-21 D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS-180AB-21 D
Tau Wae DPS-180AB-21 D Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 180W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1538 pcs Pepa Raraunga DPS-180AB-21 D.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 6.69" L x 3.35" W x 1.57" H (170.0mm x 85.0mm x 40.0mm) Raupapa -
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 180W
Ko te poari - Hononga Whakaputa Power DIN, 4 Pin
Ētahi Ingoa 941-1790
DPS-180AB-21
Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 24V 180W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 7.5A Raina Rita 47.2" (1.20m)