DPS-400AB-12 A
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS-400AB-12 A
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 2X12V 5V 3.3V 400W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 741 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 741 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS-400AB-12 A
Tau Wae DPS-400AB-12 A Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 2X12V 5V 3.3V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 741 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 3.3V Putanga - Whakaputa 3 5V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Front End
Rahi / Rahi - Raupapa -
Mana (Watts) 400W Ētahi Ingoa 941-1778
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 4
Momo Tae Rack Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 4 Output 12V 12V 5V 3.3V 21A, 21A, 16A, 10A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 21A, 21A, 16A, 10A
Whakaaetanga BSMI, CB, CE, TUV, UR Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPS-50AP-2 A
DPS-50AP-2 A
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 50W
I roto i te taonga: 8303 pcs
Tikiake: DPS-50AP-2 A.pdf
RFQ
DPS-2000CB A
DPS-2000CB A
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 2000W