DPS-500AB-16 A
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS-500AB-16 A
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 5V 3.3V 500W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 601 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
384 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS-500AB-16 A
Tau Wae DPS-500AB-16 A Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 5V 3.3V 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 601 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 3.3V
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Front End
Rahi / Rahi 5.91" L x 3.21" W x 1.57" H (150.0mm x 81.5mm x 40.0mm) Raupapa -
Mana (Watts) 500W Ētahi Ingoa 941-1779
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 3
Momo Tae Rack Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 3 Output 12V 5V 3.3V 35A, 8A, 15A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 35A, 8A, 15A