DPS-550AB-11 D
Delta ElectronicsDelta Electronics
DPS-550AB-11 D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS-550AB-11 D
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 550W
Ngā Rauemi: DPS-550AB-11 D.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 470 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS-550AB-11 D
Tau Wae DPS-550AB-11 D Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 550W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 470 pcs Pepa Raraunga DPS-550AB-11 D.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Front End
Rahi / Rahi 7.28" L x 2.89" W x 1.54" H (185.0mm x 73.5mm x 39.0mm) Raupapa CRPS
Mana (Watts) 550W Ētahi Ingoa 941-1773
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Rack Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 12V 45A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 45A
Whakaaetanga CB, CCC, CE, KC, UR, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPS-500AB-16 A
DPS-500AB-16 A
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 5V 3.3V 500W
I roto i te taonga: 601 pcs
Tikiake:
RFQ
DPS-50AP-2 A
DPS-50AP-2 A
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 50W
I roto i te taonga: 8303 pcs
Tikiake: DPS-50AP-2 A.pdf
RFQ
DPS-401
DPS-401
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR POSITIVE PRESSURE
I roto i te taonga: 637 pcs
Tikiake: DPS-401.pdf
DPS-60AP-5 A
DPS-60AP-5 A
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 60W
I roto i te taonga: 5884 pcs
Tikiake: DPS-60AP-5 A.pdf
DPS-750AB-26 C
DPS-750AB-26 C
Whakaahuatanga: FLEXATX 750W