DPS-100AP-11 A
Delta ElectronicsDelta Electronics
DPS-100AP-11 A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS-100AP-11 A
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 100W
Ngā Rauemi: DPS-100AP-11 A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS-100AP-11 A
Tau Wae DPS-100AP-11 A Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4669 pcs Pepa Raraunga DPS-100AP-11 A.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.26" H (127.0mm x 76.2mm x 32.0mm)
Raupapa DPS Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 941-1750 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.33A
Whakaaetanga BSMI, CB, CCC, CE, cURus, D-Mark, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPS-150AB-15 C
DPS-150AB-15 C
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
I roto i te taonga: 2395 pcs
Tikiake: DPS-150AB-15 C.pdf
RFQ
DPS-12FP A
DPS-12FP A
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 12W