DPS-1200AB-4 G
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS-1200AB-4 G
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 1200W
Ngā Rauemi: DPS-1200AB-4 G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 414 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 414 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS-1200AB-4 G
Tau Wae DPS-1200AB-4 G Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 1200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 414 pcs Pepa Raraunga DPS-1200AB-4 G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Front End
Rahi / Rahi 7.28" L x 2.89" W x 1.54" H (185.0mm x 73.5mm x 39.0mm) Raupapa CRPS
Mana (Watts) 1200W Ētahi Ingoa 941-1775
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Rack Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 12V 98A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 98A Whakaaetanga CB, CCC, CE, KC, UR, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPS-24HB D
DPS-24HB D
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W