WVL9EB1R8K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9EB1R8K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 1.8 10% EB E2
Ngā Rauemi: WVL9EB1R8K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9EB1R8K
Tau Wae WVL9EB1R8K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4553 pcs Pepa Raraunga WVL9EB1R8K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 92 @ 7.9MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 1.8µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Adjustable Inductor 92 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder