WVL9EB1R0J
Hua Hua
Tau Wae: WVL9EB1R0J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 1 5% EB E2
Ngā Rauemi: WVL9EB1R0J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9EB1R0J
Tau Wae WVL9EB1R0J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5984 pcs Pepa Raraunga WVL9EB1R0J.pdf
Te manawanui ±5% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 68 @ 25MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 1µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Adjustable Inductor 68 @ 25MHz Radial, Vertical Cylinder