WVL9EB1R5K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WVL9EB1R5K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 1.5 10% EB E2
Ngā Rauemi: WVL9EB1R5K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9EB1R5K
Tau Wae WVL9EB1R5K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5224 pcs Pepa Raraunga WVL9EB1R5K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 80 @ 7.9MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 1.5µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Adjustable Inductor 80 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder