WVL9EB120K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WVL9EB120K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 12 10% EB E2
Ngā Rauemi: WVL9EB120K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9EB120K
Tau Wae WVL9EB120K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5340 pcs Pepa Raraunga WVL9EB120K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 96 @ 2.5MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 12µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Adjustable Inductor 96 @ 2.5MHz Radial, Vertical Cylinder