IM06RFCSST3R9K40
Hua Hua
Tau Wae: IM06RFCSST3R9K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6RFCS-40 3.9 10% RJ4
Ngā Rauemi: IM06RFCSST3R9K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RFCSST3R9K40
Tau Wae IM06RFCSST3R9K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4657 pcs Pepa Raraunga IM06RFCSST3R9K40.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM-6-RFCS-40
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 10MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10MHz Inangarangi 3.9µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 76MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Molded Inductor 1.2A 230 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.2A