IM06RFCSST100K40
Hua Hua
Tau Wae: IM06RFCSST100K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6RFCS-40 10 10% RJ4
Ngā Rauemi: IM06RFCSST100K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RFCSST100K40
Tau Wae IM06RFCSST100K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4877 pcs Pepa Raraunga IM06RFCSST100K40.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM-6-RFCS-40
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 5MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 48MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Molded Inductor 650mA 730 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max Whakatauranga onamata 650mA