IM06RFCSST101J40
Hua Hua
Tau Wae: IM06RFCSST101J40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6RFCS-40 100 5% RJ4
Ngā Rauemi: IM06RFCSST101J40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RFCSST101J40
Tau Wae IM06RFCSST101J40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5861 pcs Pepa Raraunga IM06RFCSST101J40.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM-6-RFCS-40
Ratonga - Q @ Freq 75 @ 1.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1.5MHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Molded Inductor 220mA 6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Whakatauranga onamata 220mA