IM06RP3R3K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM06RP3R3K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-6 3.3 10% R09
Ngā Rauemi: IM06RP3R3K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM06RP3R3K
Tau Wae IM06RP3R3K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5088 pcs Pepa Raraunga IM06RP3R3K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Molded Inductor 990mA 140 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Whakatauranga onamata 990mA