IM02BH102J
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH102J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 1K 5% B08
Ngā Rauemi: IM02BH102J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH102J
Tau Wae IM02BH102J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5406 pcs Pepa Raraunga IM02BH102J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Molded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 72 Ohm Max Whakatauranga onamata 28mA