IM02BH110J
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH110J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 11 5% B08
Ngā Rauemi: IM02BH110J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH110J
Tau Wae IM02BH110J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5792 pcs Pepa Raraunga IM02BH110J.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 11µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 11µH Unshielded Molded Inductor Axial