IM02BH100K
Dale / VishayDale / Vishay
IM02BH100K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH100K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.IM02BH100K.pdf2.IM02BH100K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH100K
Tau Wae IM02BH100K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4395 pcs Pepa Raraunga 1.IM02BH100K.pdf2.IM02BH100K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 541-2609 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Molded Inductor 130mA 3.7 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Whakatauranga onamata 130mA I teie nei - Maama -