IM02BH100G
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IM02BH100G
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-2 10 2% B08
Ngā Rauemi: IM02BH100G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM02BH100G
Tau Wae IM02BH100G Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5474 pcs Pepa Raraunga IM02BH100G.pdf
Momo Molded Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Molded Inductor 130mA 3.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 130mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IM01STR82K
IM01STR82K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-1 .82 10% RJ4
I roto i te taonga: 4314 pcs
Tikiake: IM01STR82K.pdf
RFQ
IM02BH100J
IM02BH100J
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IM-2 10 5% B08
I roto i te taonga: 5015 pcs
Tikiake: IM02BH100J.pdf
RFQ
IM01TS
IM01TS
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V