IM01BH3R3K
Hua Hua
Tau Wae: IM01BH3R3K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-1 3.3 10% B08
Ngā Rauemi: IM01BH3R3K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM01BH3R3K
Tau Wae IM01BH3R3K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5704 pcs Pepa Raraunga IM01BH3R3K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Molded Inductor 198mA 1.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 198mA