IM01BH220K
Hua Hua
Tau Wae: IM01BH220K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-1 22 10% B08
Ngā Rauemi: IM01BH220K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM01BH220K
Tau Wae IM01BH220K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4191 pcs Pepa Raraunga IM01BH220K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Molded Inductor 105mA 4.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 105mA