IM01BH330K
Hua Hua
Tau Wae: IM01BH330K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-1 33 10% B08
Ngā Rauemi: IM01BH330K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM01BH330K
Tau Wae IM01BH330K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5239 pcs Pepa Raraunga IM01BH330K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Molded Inductor 95mA 5.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 95mA