IM01BH8R2K
Hua Hua
Tau Wae: IM01BH8R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IM-1 8.2 10% B08
Ngā Rauemi: IM01BH8R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IM01BH8R2K
Tau Wae IM01BH8R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4963 pcs Pepa Raraunga IM01BH8R2K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IM
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 52MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Molded Inductor 104mA 4.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 104mA