IHV45EB92
Hua Hua
Tau Wae: IHV45EB92
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHV-45-92 EB E2
Ngā Rauemi: IHV45EB92.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHV45EB92
Tau Wae IHV45EB92 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 1944 pcs Pepa Raraunga IHV45EB92.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.920" Dia x 2.550" L (48.77mm x 64.77mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 92µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.9MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 92µH Unshielded Inductor 45A 7.5 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 7.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 45A I teie nei - Maama -